circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі абітурієнти взяли участь в пробному ЗНО

28.03.2018, 11:08

text
Поділитися:

Запорізькі абітурієнти пройшли пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у тестуванні взяли участь 4575 осіб, що становить 95,6% від кількості зареєстрованих.

Для забезпечення пробного тестування з української мови і літератури було створено 19 пунктів у м. Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Василівці і Пологах.

Минулого року було організовано роботу 14 таких пунктів. Збільшення кількості пунктів тестування пояснюється зацікавленістю з боку нових учасників ЗНО – учнів закладів професійної (професійно-технічної) і студентів закладів вищої освіти (коледжів), для яких уперше проводитиметься державна підсумкова атестація з української мови у формі ЗНО у цьому році.

Загалом тестування відбулося без значних порушень, за винятком тих, що кілька учасників запізнилися, ще кілька не взяли оригіналів необхідних документів, що стало перешкодою для проходження пробного ЗНО.

Як і минулого року, для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах Дніпропетровського регіонального центру оцінювання я кості освіти.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 30 березня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Вже 31 березня відбудеться пробне тестування з інших предметів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: