circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі аграрії оновлюють техніку за пільговою держпрограмою

23.12.2020, 08:49

text
Поділитися:

За період з грудня 2019 року до листопада 2020 року загальна сума компенсації для аграріїв, які скористалися програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%)», склала 957,5 млн грн.

За цим видом підтримки звернулося 7 260 сільгоспвиробників, з яких 5 180 є фермерськими господарствами. Загалом було придбано 14 946 одиниць с/г техніки та обладнання на загальну суму понад 3,8 млрд грн. Це яскравий приклад ефективності програми, якою аграрії і фермери охоче користуються – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Найбільший попит на відшкодування витрат за придбану техніку спостерігався у Полтавській, Запорізькій,Сумській, Дніпропетровській та Київській областях.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України також зазначив, що завдяки програмі аграрії можуть підготуватися до весняних та осінніх польових робіт, оновити виробничу техніку та інше устаткування. Важливо, що програма акцентована саме на вітчизняній с/г техніці, адже це стимулює розширення товарних позицій та збільшення кількості машинобудівних підприємств. Крім того, програма має економічну ефективність та соціальне значення для розвитку регіонів: сприяє створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та залученню інвестицій в український агропромисловий комплекс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: