circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі аграрії просять компенсації за вирощування молодняка

22.05.2019, 09:27

text
Поділитися:

Запорізькі сільські домогосподарства продовжують активно користуватися можливостями державної програми підтримки тваринництва, у рамках якої Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжує здійснювати роботу по нарахуванню та виплаті фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби.

На черговому засіданні робочої групи з питань підтримки галузі тваринництва обговорено питання нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб.

За станом на початок травня 2019 року для отримання спеціальної бюджетної дотації звернулися 4621 особа, які претендують на загальну суму майже 15,0 млн. гривень.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського та Розівського районів.

– Часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби не тільки сприяє підняттю життєвого рівня сільського населення області, а й позитивно впливає на збільшення виробництва молока та м’яса яловичини в регіоні, – зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков.

Наразі в органах місцевого самоврядування триває робота з прийому документів від фізичних осіб на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Обсяг дотації складає 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: