circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі актори готують прем’єру “Іван Франко. Донкіхот”

13.11.2017, 14:42

video text
Поділитися:

Так розпочинається допрем’єрний показ вистави “Іван Франко. Донкіхот”у театрі імені Магара. Це вистава про останні роки життя письменника. Коли через важку хворобу в нього були паралізовані руки, а також він часто марив у непритомності. У важкі дні для Івана Франка з ним постійно була медична сестра Зоня Менжиновська. Її грає актриса

Олеся Плахотнікова. Вона каже, її Зоня Менжиновська не тільки доглядала за письменником під час хвороби, а й запам’ятовувала та записувала всі його думки і вірші під час його марень.

В останні дні свого життя, письменник не міг писати, але і мовчати також не міг. У виставі звучать уривки з віршів та поем Івана Франка. А самого письменника грає заслужений артист України Юрій Бакум. За плечима актора більше сотні ролей у різних виставах. Але, актор каже, одна з найулюбленіших – саме роль Франка. Юрій Бакум зазначає: усі добре знають Івана Франка як великого революціонера та каменяра, але мало хто розглядав його як Дон Кіхота, який живе в кожному поетові.

Саме таким і хотіли актори показати письменника. Ідея поставити цю виставу в колективі театру виникла давно. Головним ідейним натхненником був саме актор Юрій Бакум. Його підтримав режисер-постановник. Колектив театру сам написав п’єсу для вистави на основі відомостей про життя письменника та його твору “Пригоди Дон кіхота”. Виставу “Іван Франко. Дон Кіхот” можна буде побачити 11 листопада о 15.00. Колектив театру запрошує усіх охочих.

Анна Кулькова, Вікторія Печерська, Олексій Чернявський

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: