circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі актори навчали дітей хімії

03.10.2018, 21:53

text
Поділитися:

З часів Давньої Греції, театр був вершиною мистецтва. І лишається нею досі, незважаючи на конкуренцію з кінематографом, зазначають знавці. Втім, визнають, щоби тримати позиції театру треба мінятися відповідно до вимог часу. Зокрема, це стосується вистав для дітей. До чого тільки не вдаються митці, аби прищепити молодому поколінню любов до театру. Влаштовують цілі шоу з елементами фокусів та хімії. В одному з таких під назвою “Вірю в дива”, що бачили юні відвідувачі театру молоді, актори разом з глядачами зясовували чи можливі дива без науки.

Малий зал театру молоді заповнений вщерть. Перфоманс починається з інтерактиву від фокусника. Дітей залучають до пошуків відповіді на непросте питання.

За хімічні досліди на сцені відповідає професорка Лакмус. Така собі навіжена науковиця розповідає казку, не припиняючи проводити експерименти. В такий спосіб, каже головна героїня, маленькі глядачі зможуть більше дізнатися про хімію як науку.

Після вистави думки глядачів різняться. Хтось все ж таки за дива та магію, комусь до душі наука, а третім просто сподобалося все, що відбувалося. В театрі зазначають, формат малого залу для такої вистави обраний невипадково. Так юні й дорослі глядачі можуть краще розгледіти кожен фокус чи експеримент і навіть самим долучитися до них. Актори переконані, саме через гру та спілкуванням можна заохотити дітей до відвідувань театру, а заразом розповісти їм багато цікавого за допомогою мистецтва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: