circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі актори готують виставу про домінантну роль жінки у суспільстві

13.01.2022, 18:27

text
Поділитися:

 

“Генерали у спідницях”. У Театрі юного глядача для запоріжців готують нову виставу. Її поставили за однойменною п’єсою французького драматурга Жана Ануйя. 


 

Тепер головна – жінка. Такою є провідна тема спектаклю “Генерали у спідницях”, зазначають у театрі. За сюжетом під час революції утворилася нова держава. Усі закони переписані на користь жінок, а чоловіки лишаються фактично безправними та піддаються ганьбі. Така доля спіткала і Леона, роль якого грає Максим Ігнатьєв. Про свій персонаж артист розповідає так:

“Він така влюбчива людина. Він легко закохується, і це для нього є приводом для творчості, приводом для такого, як сказати, вираження себе у цьому світі”.

У виставі задіяно 10 персонажів. Їхні характери подібні до характерів акторів, що їх грають. Саме цей момент режисер-постановник Геннадій Фортус вважає чи не найважливішим:

“Призначення на роль – це 90% успіху спектаклю. Тобто, коли я читаю п’єсу, то я вже бачу, який актор може впоратися з тими проблемами, які виникають в цій ролі. Хоча ми говоримо про жінок, але, я підозрюю, глядачі зрозуміють, що це стосується і нашого суспільства”.

Режисер наголошує, вистава висвітлює  сучасне життя з усіма його проблемами. Вистава ж покликана показати високий інтелект героїв і ситуацію, яка панує у соціумі, розповідають актори.

Катерина Макоєд, акторка театру юного глядача, зазначає:

“Я граю роль Ади у виставі «Генерали у спідницях». Це жінка головного героя — Леона, який зраджував її все життя, і точка кипіння дійшла до своєї мети”.

Петро Желев, актор театру юного глядача, додає:

“Завжди доводиться шукати щось у собі, щоб виправдати дії цього персонажа, закохатися у нього. Інакше – перебувати в шкірі людини, яку ти не приймаєш, – це неможливо, це катування”.

Оцінити, що вийшло у творчого колективу, театрали зможуть зовсім скоро. Прем’єра спектаклю призначена на 14-те січня. Актори чекають на глядачів о 18:30.  

Підписуйтесь на наш телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: