circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі аптеки надають безкоштовні ліки

14.03.2018, 17:49

text
Поділитися:

17 мільйонів гривень. Таку суму виділили з держбюджету для Запоріжжя, на реалізацію програми “Доступні ліки”. Це на три мільйони більше ніж в минулому році. “Доступні ліки” діють в місті вже рік. За цей час сотні тисяч містян змогли придбати препарати безкоштовно або з невеликою доплатою.

Програмою “Доступні ліки” користуються тисячі запоріжців. Люди які мають серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму можуть взяти необхідні їм препарати безкоштовно або з невеликою доплатою. Отримати медикаменти в аптеці можна лише за рецептом від сімейного лікаря. Медпрацівники кажуть, з кожним разом все більше пацієнтів долучаються до програми.

Перелік безкоштовних ліків становить понад 200 найменувань. Фінансується програма з державного бюджету. Для кожної аптеки на кожний місяць встановлена окрема сума коштів, на яку закуповуються медикаменти. Цих ліків вистачає в середньому на 200 пацієнтів. Тим хто взяти препарати відразу не встиг, доводиться чекати наступного місяця.

В департаменті охорони здоров’я кажуть, на 2018 рік у Запоріжжі на реалізацію програми передбачено 17 мільйонів гривень. Це на три мільйони більше ніж у минулому році.

Так лише за минулий рік отримати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою змогли двісті тисяч запоріжців. У місті за цією програмою працює 48 аптек.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: