circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі артисти візьмуть участь у фестивалі «Червона Рута-2019»

10.04.2018, 13:21

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся регіональний обласний відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2019», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Запорізький обласний відбірковий конкурс є шостим серед 25 відборів, що проводяться з березня по листопад 2018 року в усіх 24 областях України та в місті Київ.

Конкурсні змагання відбулися у Запорізькому палаці культури «Орбіта», де взяли участь 55 солістів та гуртів із районів та міст Запорізької області.

До складу журі увійшли представники оргкомітету фестивалю та відомі запорізькі діячі культури: виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» Мирослав Мельник, відомі виконавці Інна Гапон, Володимир Артемьєв, Світлана Сметаніна, Олена Нестеренко, Максим Наконечний.

Переможцями обласного відбіркового конкурсу стали гурти «Запорозькі тулумбаси», «Барабанза», солістки Жанна Смирнова (Inshaya), Маргарита Давидюк, Дарина Пермякова, Олександра Бардаченко. До резерву відібрано ще 12 колективів та виконавців.

Переможці конкурсу отримали право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю «Червона рута», який відбудеться у вересні 2019 року в м. Чернівці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: