circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі аварійні служби перевіряє столична комісія

06.12.2017, 10:02

text
Поділитися:

У Запорізькій області розпочала роботу комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів, нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб та ефективності функціонування територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту. У зв’язку з цим в облдержадміністрації відбулася нарада з особовим складом, яку провели заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Щербаченко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Учасникам наради довели мету та основні завдання контрольної перевірки. Так, заплановані заходи на території визначених районів області будуть здійснюватися протягом 5 – 14 грудня. У їх ході передбачено практичне відпрацювання ввідних, перевірка готовності аварійно-рятувальних служб та служб цивільного захисту до дій за призначенням. Так, для перевірки оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації комісією планується перевірити роботу органів управління цивільного захисту в Запоріжжі, Енергодарі, Бердянську та Бердянському районі, Токмаку та Токмацькому районі.

Наразі, комісія працює в обласній державній адміністрації та перевіряє департаменти охорони здоров’я, освіти та науки, цивільного захисту населення.

– Основною метою запланованих заходів є контроль за усуненням недоліків комплексної перевірки, яка відбулася в Запорізькій області у 2015 році. Адже злагоджена робота органів управління цивільного захисту є однією із складових захисту держави в цілому. Члени комісії максимально намагатимуться надати методичну допомогу керівникам на місцях, аби упередити можливе виникнення надзвичайних ситуацій, для запобігання травмуванню та загибелі населення, особливо в осінньо-зимовий період, а також значних матеріальних втрат. Варто згадати надзвичайні ситуації останнього періоду, одна з яких виникла у Калинівці Вінницької області. Саме завдячуючи оперативній роботі всіх органів територіальної підсистеми вдалося вчасно евакуювати населення та вжити відповідні заходи для ліквідації НС, – зазначив директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Щербаченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: