+3°

+3°

Запорізькі баскетболістки перемогли у чверть-фінальному матчі Чемпіонату України

04.04.2018, 15:48

Черговий крок до втілення мрії. Запорізький баскетбольний клуб “КОЗАЧКА” перемагає в першому чверть-фінальному матчі Чемпіонату України. Підопічні Олени Жержерунової виявились на голову сильнішими колектива Тернопільського національно економічного університету.

З кожним поєдинком “Козачка” наближається до класу своєї іменитої наставниці. Не виняток – перший матч
запоріжанок у плей-оф національної першості. Минуло 2 хвилини зустрічі з тернопільчанками, як плоди роботи Олени Жержерунової стало видно неозброєним оком. Спочатку – триочковий Ольги Черненко, котрим і було відкрито рахунок. Гості відповіли влучним кидком з-за дуги, який аж ніяк не збентежив підопічних багаторазової Чемпіонки України. Користуючись помилками гостей при передачах, господарки втілили низку контратак. Підкріпивши якісний напад надійною грою у своїй фарбі, першу чверть наші дівчата завершили з 14 очковою перевагою.

Друга чверть – друга частина баскетбольної опери.
Після перерви гра “Козачки” вражала не менше, втім, трохи змістились акценти. Перш за все слід відзначити висококласні відбори м’яча. Наприклад, у виконанні Ксенії Панькіної. Це при тому, що їй часто траплялися спортсменки з певною долею фізичної переваги.

Під кінець другої десятихвилинки результативний прорив Ольги Сивакової за рахунок індивідуальної майстерності. Втім, у третьому відрізку гри фанатам все ж судилася невеличка баскетбольна дієта. Передостання чверть вийшла малорезультативною. До 48 очок, які “Козачка” мала на старті другої половини матчу, було додано лише 7. Не кращою була ситуація і у гостей, котрі заробили скромні шість балів.(

Враховуючи відставання Тернополіського клубу, остання чверть була формальністю.

Козачка” почала імпровізувати, експериментуючи з різноманітними комбінаціями. Були вдалі спроби пік-н-ролів. Запоріжанки ефектно проривалися до фарби опоненток, роблячи перемогу розгромною. 87:37 – кінцевий результат протистояння.

Чи допоможе така налаштованість дати відсіч “Козачці” у рідних стінах
? Чи відіграє наш колектив на виїзді так, що про міць легендарного Запорізького клубу згадають і у Тернополі? Все це стане відомо вже 6 квітня. Тож побажаймо підопічним Олени Жержерунової вдалого вояжу та успішного матчу-відповіді.