+3°

+3°

Запорізькі баскетболістки здобули 2 перемоги в Чемпіонаті України

19.03.2018, 17:55

Запорізький жіночий клуб КОЗАЧКА-КПУ здобув чергові дві перемоги в Чемпіонаті України з баскетболу. Суперником нашої команди був колектив національно-морського університету з Одеси. В обох поєдинках підопічні Олени Жержерунової розгромили суперника. У першому — 116:30. У другому перевага наших спортсменок сягнула рекордної кількості очок.
Набута командна зіграність, техніка та різноманітні, яскраві комбінації. Такою вимальовувалась картина “КОЗАЧКИ” протягом півроку після відродження. Тепер, окрім стратегічних нюансів, у нашого колективу з’являється й творчий аспект.

А ось приклад, як щирість впливає на сам ігровий процес. Гості пробивають шлях до нашого кошика. На заваді — пресинг запоріжанок. Одеситки всіма силами розхитують захист господарок, але підопічні Олени Жержерунової обороняються до кінця. Непоступливість “Козачки” призвела до стрімкого прориву та, як наслідок — першого закинутого м’яча.
За рахунку 10:0 на користь “Козачки” наставник одеситок бере тайм-аут. Просить їх не панікувати та не робити поспішних дій. Однак дівчата не пішли за порадою тренера. Зокрема, частим явищем були спроби проривів, котрі, як відомо потребують високої майстерності. Такий інфантилізм гостей у сукупності з якісною грою “Козачки” призвів до закономірного результату — 37:4 — підсумок стартової чверті.

Зазначений підхід забезпечив запоріжанкам цілковите домінування над опонентками. Щоправда, іноді у господарок кульгала влучність кидків. Цю хибу повністю нівелювала блискуча боротьба за відскоки.

З кожною хвилиною матчу перевага “Козачки” збільшувалась. Наставник одеського клубу не хотів миритися з таким розвитком подій. Як це часто буває, негативні емоції почав направляв у бік рефері, за що отримав технічний фол. Тим часом, господарки продовжували розстрілювати кільце опонентів. Зокрема, за 5 секунд до кінця третьої 10-хвилинки, Яна Стрелько зробила рахунок 70:12.

Кінцевий рахунок зустрічі — 143:24. Перевага у 119 очок стала рекордною в історії відродженого клубу. Не менш приємним фактом є те, що це ювілейна двадцята перемога “Козачки” в цьогорічній національній першості. Тож Запорізький клуб продовжує лідирувати у другій групі змагань.