+3°

+3°

Запорізькі баскетболісти розгромили дніпрян

13.02.2020, 11:27

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги. Після серії виїзних матчів запорізький «Металург» нарешті повернувся до рідних стін, де провів двобій із колективом «Дніпро-3-СДЮШОР №5».

Протистояння «Металурга» з дніпрянами не обіцяло інтриги. Різниця в класі була очевидною, що зафіксував підсумок першої чверті. 37:17 — на користь господарів, при тому, що розпочинали гру запоріжці не надто впевнено. Головний тренер БК «Металург-НУЗП» Кирило Вікторов впевнений, далася взнаки відсутність домашніх матчів протягом тривалого періоду, тож гра почалася нервово, було допущено багато помилок у захисті.

Відчувши впевненість та комфорт рідних стін, запоріжці почали нещадно «трощити» суперника. Перед великою перервою наша перевага становила 30 очок. А от на рахунок перед останньою 10-хвилинкою було в гарному сенсі страшно дивитися — 100:51. Серед свідків цього дійства був гравець Суперліги, а саме БК «Запоріжжя» – американський легіонер Джеврон Преслі. Гравець каже, прийшов, аби підтримати молодших колег, плюс тому, що просто любить баскетбол. Всі гравці – одна сім’я, і коли юні таланти добре грають, то і старші гравці прагнуть краще працювати. Ці хлопці є справжніми талантами. Вони мають завжди рухатися вперед і ніколи не зупинятися. У них добрі вміння як для їхніх юних років.

Така підтримка дуже важлива для гравців «Металурга». Адже невдовзі на них чекає вирішальна дуель, яка фактично зʼясує – з якої сходинки запоріжці перестрибнуть до наступної стадії змагань. Кирило Вікторов говорить, матчі за 1 місце відбудуться у Дружківці, суперник – найближчий переслідувач у турнірній таблиці, але запоріжці мають підійти до матчів на першому місці.

Кінцевий рахунок першої зустрічі «Металурга» з «Дніпром» – 124:72. Другого дня запоріжці повторили успіх, із більш скромними цифрами — 86:79. На цю мить підопічні Кирила Вікторова другі в турнірній таблиці, маючи 26 очок. «Дружківка» випереджає нас на 1 пункт. Тож чекаємо на двобій 15 та 16 лютого, в рамках якого запоріжці спробують взяти гору у своїй групі.