+3°

+3°

Запорізькі баскетболісти стартували у другому колі Суперліги

08.11.2019, 19:23

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” стартував у другому колі Суперліги України. В “Юності” наші гравці приймали “Прометей”. Господарі дуже хотіли взяти реванш за поразку на початку сезону. Принциповість підкріплювалась тим, що у складі суперника грає чимало колишніх зірок запорізького колективу.

Такий проникливий Валерій Плеханов. Перед матчем казав, що відсутність Кулпеппера підсилила командну хімію “Прометея”. Гості зі старту взялися до роботи. По два очки від Маліка Трента і Майкла Маєрса забезпечили мікроривок лідерові Суперліги – 4:0. Зусиллями Рендольфа і Сіммонса нічия відновилась. А далі – командні втрати, погана влучність, фоли, як результат – віддана перша чверть. Радісними для Запоріжжя стали чотири хвилини другого відрізка. Штрафні Столлворта і Рендольфа наблизили господарів до візаві впритул. Тільки-но “Прометей” натякнув, що зараз поверне ініціативу в обличчі Сидорова і Антипова, як Андрій Кожемякін забив із проходу. І … на цьому все. Гості, котрих називають грізними, взялись доводити баскетбольне прізвисько. Три влучних «трюльника» від Лукашова! Ще один триочковий Мальчевського. А потім найболючіша мить для фанатів БК “Запоріжжя” – слем-данк минулорічної місцевої зірки – Маліка Трента. 38:52 – результат половини гри.

Головний тренер БК “Запоріжжя” Валерій Плеханов визнав, команда дуже погано відіграла у захисті. Не було енергії та самовідданості, на відміну від «Прометея». Також було програно підбір.

Жодної радісної звістки протягом третьої чверті. Скласти компанію Маліку в “побитті” колишнього клубу вирішив Макс Конате. Він упевнено крокував до статусу кращого бомбардира зустрічі. Десь на тому ж рівні тримався і Лукашов. Різниця в 22 очки перед останньою 10-хвилинкою означала формальність гри в завершальному відрізку. Головний тренер СК “Прометей” Карліс Муйжніекс подякував своїм гравцям за гарний настрій та хорошу віддачу, а особливо – Лукашову, який вийшов на гру попри трагічні сімейні обставини.

Підопічні Валерія Плеханова не виглядали агресивно. Не вистачало запалу. Можливо цьому посприяли вболівальники “Прометея”. На виїзді своїх улюбленців вони підтримували настільки гучно, що часом важко було сказати, хто є гість, а хто господар у “Юності”. Чого тільки вартий вигук “СОТНЮ!” за рахунку 71:99. Ну а втілив бажаний результат публіки знову-таки Конате. Кінцевий рахунок матчу – 77:103 “Прометей” виграє. Захисник СК “Прометей” Ілля Сидоров привітав з перемогою вболівальників, та відзначив, що результат матчу дуже важливий для команди. Форвард БК “Запоріжжя” Дмитро Липовцев каже, шанс перемогти за рахунок несамовитого бажання та роботи в захисті був, але пропускаючи більше 100 очок, ні про який захист мови йти не може.

Починати друге коло з поразки важко. Втім до наступної гри в регулярному чемпіонаті близько трьох тижнів. Тобто – відпочинок від емоцій, нагнітаючої відповідальності та виїздів. Є час обміркувати все, що відбувалося протягом жовтня та на початку листопада. Наразі БК “Запоріжжя” має 12 очок. Але низка команд, у яких менше пунктів, зіграли на цю мить менше ігор. Тож позиції в таблиці відносні. Єдиний беззаперечний лідер – “Прометей”, у якого 7 перемог і лише одна поразка.