circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі бджолярі зібрались на семінар

04.01.2018, 13:24

text
Поділитися:

З новітніми технологіями, які використовуються у сучасному бджільництві, запорізьких пасічників ознайомили під час обласного семінару, який відбувся в Комишуваській об’єднаній територіальній громаді Оріхівського району.

У його роботі взяла участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина, представники Запорізького інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія», керівники та спеціалісти сільгосппідприємств області.

Учасники семінару розглянули питання впровадження новітніх технологій у галузі бджільництва, методи боротьби із захворюваннями бджолиних сімей, ознайомилися з сучасним обладнанням, яке використовується у бджільництві. Слухачі семінару також поділилися досвідом та завданнями формальних і неформальних об’єднань бджолярів.

Крім цього, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина ознайомила учасників з основними напрямками, передбаченими в проекті Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2018-2020 роки. Зокрема, у секторі бджолярства перспективним напрямом розвитку бачиться створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів по бджільництву на території регіону. Ціллю бджолярського кооперативу стане об’єднання дрібних пасічників у організовану господарську структуру. Це допоможе забезпечити виробництво якісної та безпечної продукції бджільництва, надавати послуги з навчання інноваційним технологіям, покращити мікроклімат між бджолярами, органами влади та місцевого самоврядування, налагоджувати співпрацю з партнерами тощо. Функціонування таких кооперативів стане важливим фактором не тільки стабільної діяльності сектору бджільництва, а й розвитку його потенціалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: