circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі бібліотеки отримали понад 4 тисячі книг

15.04.2020, 16:14

text
Поділитися:

Запорізькі бібліотеки отримали понад 4 тисячі книг. Їх придбали за рахунок місцевого бюджету. Це — перше надходження в нинішньому році. Література обійшлася у мільйон гривень. Проте поки триває карантин, вона зберігатиметься у книгосховищі.

Тут не буває пересічних читачів, бо це – книгосховище запорізьких бібліотек. Саме сюди спочатку потрапляють усі  книжки. Зараз тут знаходиться 1,5 тонни нових видань. Аби розкласти їх у алфавітному порядку, знадобилося 4 дні.

Серед них – сучасна, нова навчальна і художня література, представлені всесвітньо відомі автори. Вперше з’явилися комікси та книга з графічного дизайну. Багато видань про психологію та бізнес-технології. Великий науковий проект Ігоря Гаріна у 10-ти томах розкаже про наймудріші надбання людства.

Власне, тут, у відділі обробки літератури, книги починають свій шлях до читача. Протягом дня до електронного каталогу треба внести дані про майже 200 видань.

Філіали замовляють книги відповідно до уподобань читачів. Наприклад, у бібліотеці на Маяковського популярна фантастика, а у Заводському чи Шевченківському районах – більше дитячі. Та поки на період карантину всі ці книги будуть знаходитися тут. А потім їх передадуть до міських бібліотек.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: