circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі бібліотеки отримали сертифікати на нові книжки

18.06.2020, 16:59

text
Поділитися:

Поки що у центральній дитячій бібліотеці серед відвідувачів лише ремонтники. Оновлення читальні тут триває вже місяць. Після його завершення тут з’являться тематичні зони для школярів різного віку. А ще тут облаштують кімнату для релаксу з кінотеатром. Втім зміни в інтер’єрі закладу — не єдина новина. Поповниться бібліотека й новими книжками. На придбання літератури для читальні місто виділило півмільйона гривень.

Сертифікат на оновлення книжкового фонду отримала й центральна міська бібліотека. Тут кажуть, відвідувачі надають перевагу науковій, історичній та документальній літературі. Окрім неї, на виділені кошти закуплять і книги для людей із вадами зору. Це книжки написані шрифтом Брайля та 18 кеглем. Усю придбану літературу поширять міськими філіями. У бібліотеці кажуть, останнім часом попит на літературу зростає.

Такі зміни у міських бібліотеках передбачені спеціальною програмою, яку ініціював міський голова Володимир Буряк. Її реалізація дозволить осучаснити інтер’єр читалень, оновити книжковий фонд та привернути увагу запоріжців до читання. Наприклад, у центральній міській бібліотеці після ремонту кількість молодих читачів збільшилась майже на 20%.

А ще бібліотека стала для запоріжців майданчиком, де вони можуть проводити різні бесіди та лекції, працювати за комп’ютером чи навіть зробити фото на пам’ять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: