circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі бібліотеки змінюють імідж

03.06.2020, 18:50

text
Поділитися:

Бібліотеку по вулиці Ситова, 6, що у Комунарському районі, відвідують 5 тисяч читачів. У цьому приміщенні заклад знаходиться вже 44 роки, тому читальня давно потребувала ремонту. Зараз роботи тут йдуть повним ходом.

Втім, оновиться не лише інтерʼєр. У бібліотеці запрацює електронний каталог.

Сама бібліотека буде розділена на зони. У кожної — свій колір. В одній з кімнат облаштують шаховий клуб для відвідувачів. Заняття будуть безплатні та проходитимуть за графіком. А ще тут влаштовуватимуть різні творчо-розважальні заходи.

В основній кімнаті стоятимуть шафи з книгами та прийматимуть відвідувачів бібліотекарі. Інша ж кімната підлаштована спеціально для батьків та дітей. Тут буде дитяча література, якої раніше в цій бібліотеці не було.

Об’єднання дитячих бібліотек з читальнями для дорослих -- ще один пункт реорганізації.

Повним ходом ремонтують і бібліотеку по вулиці Олександрівській. Наразі тут працюють над дизайном приміщення.

А це вже бібліотека у Заводському районі. Завідувачка міської бібліотеки-філії № 5 Марина Ковальова каже, читальні вже чверть століття. А ось так кардинально змінюється вперше.

У цій бібліотеці оновлять ще й фасад будівлі — намалюють мурал. Ідею малюнка поки тримають у секреті. Ремонт читалень, облаштування комфортної території для дітей та їхніх батьків та створення умов для роботи самих бібліотекарів -- усе це етапи програми реорганізації, яку затвердило місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: