circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі Центри адміністративних послуг опановують нові функції

02.12.2019, 09:54

text
Поділитися:

На підставі рекомендацій, поданих Запорізькою обласною державною адміністрацією, визначено перелік центрів надання адміністративних послуг у Запорізькій області, які будуть забезпечені обладнанням з видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Перевага надавалася ЦНАПам, утвореним органами місцевого самоврядування сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад з населенням від 10 до 80 тисяч осіб.

Як повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, невдовзі з’явиться можливість отримати посвідчення водія в ЦНАПах м. Токмак, м. Енергодар, Веселівської та Гуляйпільської громад. Обладнанням з видачі паспортних документів буде оснащено ЦНАПи м. Токмак, м. Енергодар, Гуляйпільської та Комиш-Зорянської громад області.

Нині закупівлю відповідного обладнання здійснює державне підприємство «Український центр «Безпека». В подальшому його передадуть до ЦНАПів.

Видача паспортних документів та документів, що дають право на виїзд за кордон, через ЦНАПи в області вже успішно здійснюється в м. Мелітополь, м. Бердянськ, Веселівській та Павлівській громаді. Реєстрація транспортних засобів та видача посвідчення водія через ЦНАПи відбуватиметься вперше. Це зменшить навантаження на сервісні центри МВС та надасть можливість наблизити надання послуг до громадян та бізнесу, підвищити якість їх надання.

− Отримати найбільш популярні послуги буде можливо в одному місці – ЦНАПі. Відповідно до поставлених Урядом завдань ми активно працюємо над моделюванням мережі надання публічних сервісів та послуг. Ми очікуємо, що найближчим часом кожна громада матиме свій ЦНАП з територіальними підрозділами чи віддаленими робочими місцями для забезпечення часової доступності в межах 30 хвилин. Саме на досягнення цієї мети будуть спрямовані кошти державного, місцевого бюджетів та міжнародної технічної допомоги, – прокоментувала директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

На сьогодні в області діє розгалужена мережа ЦНАПів, зокрема забезпечено функціонування 40 таких центрів. У наступному році вона значно зросте за рахунок відкриття 10 нових центрів – учасників програми «U-LEAD з Європою».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: