circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі центри надання адмінпослуг готуються до поновлення роботи

26.05.2020, 09:18

text
Поділитися:

Запорізькі філії Центру надання адміністративних послуг отримали допомогу від партнерів проєкту ПРОМІС, який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів. Це близько 375 літрів дезінфікуючого розчину, а також дозатори для рідин такого типу. Всі ці засоби знадобляться для запобігання поширенню небезпечного вірусу COVID-19.

Отриманий дезінфікуючий розчин – універсальний, призначений для обробки рук і невеликих за площею поверхонь та виробів. Убезпечити себе від поширення коронавірусу у такий спосіб зможуть працівники філій ЦНАП, а також відвідувачі.

– На всі ці дезінфікуючі засоби ми маємо сертифікати якості, тобто ми розуміємо, що вони відповідають критеріям гігієнічної обробки. В їх основі 70% спирту, тож засоби відповідають всім санітарним вимогам, – розповіла заступниця директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Марина Глущенко.

Найближчим часом отримане розподілять між 6-ма філіями ЦНАП у Запоріжжі. Всі вони у період дії карантину надавали допомогу громадянам в онлайн-режимі – 90% звернень від заявників надходили на адресу електронної пошти. Нині вирішується питання стосовно відновлення візитів відвідувачів в умовах послаблення карантину.

Зазначимо, співпраця Запорізької міської ради та проєкту ПРОМІС має давню історію. Зокрема спільними зусиллями вже вдалося оснастити Шевченківську філію додатковою комп’ютерною технікою, інформаційними кіосками та мобільним кейсом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: