circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі центри первинної медичної допомоги отримають нове обладнання

09.12.2019, 12:18

text
Поділитися:

Український фонд соціальних інвестицій провів інформаційно-роз’яснювальний семінар щодо участі у новому проєкті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)». У заході взяли участь начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації Артур Бойко, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов, представники УФСІ та місцевого самоврядування Запорізької області.

Як повідомив Артур Бойко, УФСІ запровадив у Запорізькій області чимало важливих проєктів, спрямованих на підтримку інфраструктурних заходів у громадах з високою часткою внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, було реконструйовано житлові приміщення, відремонтовано об’єкти соціальної сфери, такі як школи і дитячі садки. Нині фонд реалізує нові проєкти в галузі медицини.

Виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов повідомив, що це вже третій проєкт, який реалізується в Запорізькій області.

– Конкурс субпроєктів стартував в Україні 1 листопада поточного року та розрахований на п’ять областей. Загальне фінансування проєкту складає 14,5 мільйона євро, що дозволить реалізувати по 10-12 проєктів у кожній області. Проте кошти розподілятимуться не рівномірно. Насамперед фінансування надаватиметься в залежності від потреби та якості підготовлених проєктів. Заявки на участь прийматимуться до 31 січня 2020 року, – повідомив Андрій Лактіонов.

Консультант з розвитку громад регіонального представництва УФСІ Галина Ель Хатрі розповіла, що УФСІ оголошує новий конкурс субпроєктів, націлених на зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Конкурс проводиться у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою проєкту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

На конкурс можуть бути подані об’єкти такої типології:

центр первинної медичної допомоги;
амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);
амбулаторія монопрактики (вся будівля або її частина);
пункт здоров’я.
Проєкт упроваджуватиметься у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

Максимальний бюджет ремонтних робіт у рамках субпроєкту не має перевищувати еквівалент 300 000 євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: