circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі депутати наголошують на невинуватості братів Марченків

29.12.2017, 19:27

video text
Поділитися:

Запорізькі депутати від фракції «Самопоміч» бачать політичну складову у справі стадіонів. Про це заявили на прес-конференції та висловили свою позицію щодо ситуації навколо братів Марченків. Депутати Наголошують на невинуватості братів. Нагадаємо, Марченкам закидають привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем. Мова йде про вісімдесят сім мільйонів гривень. Зараз обидва брати знаходяться під домашнім арештом.

«Я вижу, что в этих 87 млн. есть проекты на стадионы, которые заложены на реализацию в 2018 году. Также это четыре мини-футбольных поля. На депутатской комиссии по вопросам образования не было ни одной жалобы относительно проведения тендеров. На системе «Прозоро» было время для обсуждения условий тендеров. Ни одной жалобы не поступало», – каже Олена Галкіна, депутатка фракції “Об’єднання “Самопоміч” Запорізької міської ради.

«Вменяется как Владиславу, так и Марку, что они присвоили 2,7 млн. гривен. Нами были поданы документы о движении денежных средств. Кроме того, работы в данный момент идут, реконструкция парка идет. Я, как юрист, вижу здесь только политическую подоплеку», – говорить Сергій Барбашин, адвокат.

Також адвокат Марченків Сергій Барбашин зазначає: записи, які 27 грудня оприлюднила прокуратура щодо розмов та листування Марченків, у справі не фігурують. Є сумніви в правозахисників і щодо їх походження.

«Конкретно Владислав говорит, что нужно поднять все записи разговоров, там нарезка. Он говорит: судя по голосу, вроде как, похож на него. Но, например, Владислав и Марк никогда не ругается матом. Судя по этим фактам, он говорит — я никогда в жизни не ругаюсь в сферу своих убеждений, религиозных. Поэтому есть большие сомнения что это достоверные записи», – каже Сергій Барбашин.

Із цією справою правоохоронці пов’язують і запорізького депутата від Самопомочі — Дарію Трюхан. Її голос теж нібито є на записах, оприлюднених прокуратурою. Але колеги депутатки кажуть, що голоси різні. Зараз Дарія Трюхан на лікарняному. У неї не має ані статусу свідка, ані підозрюваного.

«Лично я не узнаю ее голос. Какой-то он очень грубый, судя по записи. Общаясь с Дарьей Трюхан, у нее нет такого грубого голоса», – зауважує Олена Галкіна, депутатка фракції “Об’єднання “Самопоміч” Запорізької міської ради.

«На сегодня ей не предъявлено подозрение в совершении преступления, в котором она якобы фигурирует. И она фактически без статуса свидетеля там», – пояснює Сергій Барбашин, адвокат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: