circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі держслужбовці вчаться розробляти соціальні проекти з державним фінансуванням

19.10.2018, 14:04

text
Поділитися:

Під егідою ОБСЄ у партнерстві з адміністрацією Президента України та Мінмолодьспорту у м. Дніпро відбувся семінар-тренінг для держслужбовців та громадських активістів «Розробка та управління проектами, що фінансуються за державні кошти». Участь у ньому взяла делегація Запорізької області на чолі із головою обласної координаційної ради із сприяння розвитку громадянського суспільства, доктором політичних наук Дмитром Арабаджиєвим.

Під час заходу представник Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України Володимир Максимович зазначив, що державне фінансування проектів інститутів громадянського суспільства є одним із пріоритетних завдань центральної та місцевої влади.

Координатор тренінгу Андрій Донець дав високу оцінку рівню взаємодії обласної виконавчої влади та експертної спільноти на Запоріжжі.

У свою чергу, Дмитро Арабаджиєв розповів про досвід Запорізької області з інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань децентралізації, формування центрів громадських ініціатив в громадах, впровадження методик громадянської освіти. Все це дозволяє підвищити рівень компетенції людей, що небайдужі до суспільних справ, спрямувати їхню енергію у конструктивне русло, разом робити цікаві та корисні речі тощо.

Під час заходу учасники обговорили форми співпраці між урядовцями та «третім сектором», механізми прозорого розподілу коштів між різними проектами, а згодом спільно аналізували, як реалізувати на практиці постанову Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049. Цей документ дозволяє кожній громадській організації отримати доступ до бюджетного фінансування. Для цього треба розробити та подати на конкурс свій проект. Проте цьому перешкоджають складні бюрократичні процедури.

На завершення семінару учасники отримали сертифікати. Наступні тематичні тренінги пройдуть у м. Краматорськ та Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: