circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики безкоштовно відпочивають у таборах

18.04.2019, 09:45

text
Поділитися:

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує направляти дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

Як повідомили в Департаменті, на ІІІ зміну, яка триватиме з 15 квітня по 5 травня цього року, направлено до «Артеку»» 72 дитини, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 23; дітей з багатодітних сімей – 32; дітей з малозабезпечених родин – семеро; дітей з інвалідністю – двоє; дітей учасників АТО – шестеро; одну талановиту та обдаровану дитину; одну рідну дитину батьків-вихователів або прийомних батьків.

У «Молодій гвардії» з 14 квітня по 4 травня будуть відпочивати 36 дітей, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – восьмеро ; дітей з багатодітних сімей – 22; дітей з малозабезпечених родин – четверо; дітей з інвалідністю – двоє.

Ці заклади оздоровлення функціонують цілорічно і з початку року вже прийняли 212 запорізьких дітей пільгової категорії.

За словами фахівців Департаменту, діти забезпечуються путівками до «Артеку» і «Молодої гвардії» в порядку черговості. Вони мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть бути забезпечені путівками за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам дітей, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Загальні умови для отримання путівок до «Артеку» та «Молодої гвардії»: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у поточному році; вікова категорія – від семи до 18 років.

У Запорізькій області також виділено кошти з обласного бюджету на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до «Артеку» та «Молодої гвардії», та супроводжуючих їх осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: