circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики побували на виставі в театрі юного глядача

20.12.2017, 13:49

text
Поділитися:

На День Святого Миколая не залишилися без свята і подарунків і ті діти, які в силу обставин позбавлені домашнього тепла. Так, 200 діточок пільгових категорій з міст та районів Запорізької області відвідали прем’єру яскравої театральної вистави «Алладін» обласного театру юного глядача, а також отримали новорічні солодкі подарунки, придбані за кошти обласного бюджету.

Саме підтримкою сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також допомогою багатодітним сім’ям, сім’ям бійців АТО та вимушених переселенців опікуються Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Запорізького регіону.

За словами соціальних працівників, організація проведення заходів до новорічних та різдвяних свят є одним із факторів привернення уваги громадськості до проблем таких дітей, надання їм соціальної підтримки у вигляді справжнього новорічного свята, про яке мріють усі діти.

Святий Миколай сам завітав до дитячих будинків – інтернатів соціальної сфери.

Серед випробуваних друзів, які беруть безпосередню участь у житті Запорізького дитячого будинку-інтернату, – отець Олег, настоятель місцевої церкви Різдва Богородиці з представниками Запорізької єпархії, співробітники Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області, благодійного фонду «За правду» та інші.

Гості тепло привітали дітей і вручили багато смачних подарунків від Святителя.

Свято відбулося також у дитячому відділенні Таврійського будинку інвалідів у Оріхівському районі. Особливістю цієї установи є активна участь дівчат – вихованок у художній самодіяльності та роботі різноманітних гуртків.

На сьогодні у двох цих інтернатних установах проживає 106 вихованців віком до 18 років. Крім цього, створені молодіжні групи на 168 осіб віком від 18 до 35 років. Підопічним забезпечено комфортні умови проживання, матеріальну і педагогічну бази для розвитку здібностей, занять улюбленою справою, спортом; налагоджено якісне п’ятиразове харчування та кваліфіковане медичне обслуговування, постійно проводиться сучасна реабілітаційна і виховна робота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: