circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відпочили у українському «Артеку»

06.05.2019, 13:21

text
Поділитися:

Сьогодні, 6 травня, на залізничному вокзалі «Запоріжжя – I» відбулася зустріч дітей, які повернулися з відпочинку в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ). Зустрічали дітей заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, директор Департаменту соціального захисту населення Світлана Абдурахманова, батьки та родичі.

– З початку року заклади оздоровлення вже прийняли понад 200 запорізьких дітей пільгових категорій. Уперше ми зустрічаємо таку велику кількість дітей – 72 особи, що повернулися з відпочинку. Кожного року ми намагаємось збільшити чисельність дітей із незахищених верств населення, які отримують можливість оздоровлення та відпочинку коштом обласного бюджету. Запорізька область – єдиний регіон, де також за бюджетні кошти забезпечено оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до закладів відпочинку, та супроводжуючих їх осіб. Загалом цього року ми плануємо надати послуги оздоровлення та відпочинку понад 2 тисячам дітей пільгових категорій, – повідомив Едуард Гугнін.

На ІІІ зміну, яка тривала з 15 квітня по 5 травня, до «Артеку» було направлено 72 дитини, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 23; дітей із багатодітних сімей – 32; дітей із малозабезпечених родин – семеро; дітей з інвалідністю – двоє; дітей учасників АТО – шестеро; одну талановиту та обдаровану дитину; одну рідну дитину батьків-вихователів або прийомних батьків. Крім цього, у «Молодій гвардії» (м. Одеса) з 14 квітня по 4 травня відпочивали 36 дітей, із них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – восьмеро ; дітей із багатодітних сімей – 22; дітей із малозабезпечених родин – четверо; дітей з інвалідністю – двоє.

Ці заклади оздоровлення функціонують цілорічно і з початку року вже прийняли 212 запорізьких дітей пільгових категорій.

За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, в цьому році з обласного бюджету буде виділено близько 18 млн. грн. для забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах області 2 тис. 238 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: