circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відпочивають у «Артеку» та «Молодій гвардії»

25.06.2019, 13:55

text
Поділитися:

Дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, упродовж року надаються пільгові путівки на оздоровлення та відпочинок. Наразі у дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) та міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ) розпочалася шоста зміна.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення дітей пільгових категорій бюджетним коштом.

Так, на шосту зміну до «Артеку» направлено 39 дітей пільгових категорій, з них: троє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 15 дітей з багатодітних сімей; п’ять дітей з інвалідністю; двоє дітей учасників АТО; вісім дітей з-поміж талановитих та обдарованих; шестеро дітей, що перебувають на диспансерному обліку.

До УДЦ «Молода гвардія» було відправлено 41 дитину пільгових категорій, з них: четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 14 дітей з багатодітних сімей; одна дитина з малозабезпечених родин; четверо дітей учасників АТО; одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщені особи; троє дітей, які перебувають на диспансерному обліку; 14 талановитих та обдарованих дітей.

З початку року коштом державного бюджету до цих закладів вже направлено 462 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до чинного законодавства, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Звертаємо увагу, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатись до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: