circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики вирушають на оздоровлення

06.03.2019, 11:26

text
Поділитися:

Розпочато I зміну в центрі «Молода гвардія» для оздоровлення дітей пільгових категорій. Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться робота щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та державного дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на I зміну до дитячого центру «Молода гвардія» (з 27.02.2019 по 19.03.2019) направлено 31 дитину пільгових категорій.

Нагадаємо, у Запорізькій області виділено кошти з обласного бюджету на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до цих оздоровчих закладів.

Діти пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», забезпечуються путівками в порядку черговості. Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Як пояснили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Загальні умови для отримання путівок: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у поточному році; вікова категорія – від 7 до 18 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: