circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики вирушили на оздоровлення до «Артеку»

27.03.2019, 11:50

text
Поділитися:

Цього року розпочато вже другу зміну для оздоровлення дітей пільгових категорій. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення та відпочинку до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на ІІ зміну до дитячого центру «Артек» направлено 40 дітей пільгових категорій, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 17; дітей із багатодітних сімей – 17; дітей з малозабезпечених родин – п’ять та одна дитина з інвалідністю.

У дитячому центрі «Молода гвардія» буде оздоровлено 33 дитини пільгових категорій, у тому числі: 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 18 дітей із багатодітних сімей; семеро дітей із малозабезпечених родин та одна дитина з інвалідністю.

З початку року за рахунок коштів державного бюджету до цих закладів, які функціонують цілорічно, направлено 104 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Як пояснили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатись до територіальних відділів освіти.

Нагадаємо, загальні умови для отримання путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у поточному році; вікова категорія – від семи до 18 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: