circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики заїхали на відпочинок до таборів

03.06.2019, 12:38

text
Поділитися:

Тривають заходи з оздоровлення та відпочинку запорізьких дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації направляє дітей пільгових категорій до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на п’яту зміну до «Артеку» направлено 44 дитини пільгових категорій, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – шість, дітей із багатодітних сімей – 14, дітей із малозабезпечених родин – один, дітей з інвалідністю – один, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій (АТО) – сім, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи – три, дітей, які перебувають на диспансерному обліку – три, талановитих та обдарованих дітей (переможців різних рівнів олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад) – дев’ять.

До «Молодої гвардії» направлено 41 дитину пільгових категорій, з них: дітей з багатодітних сімей – 12, дітей з інвалідністю – сім, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій (АТО) – шість, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи – п’ять, дітей, які перебувають на диспансерному обліку – два, талановитих та обдарованих дітей – дев’ять, у тому числі переможців різних рівнів олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад – п’ять, відмінників навчання – чотири.

Ці заклади приймають на оздоровлення і відпочинок дітей цілорічно.

З початку поточного року за рахунок коштів державного бюджету до цих закладів уже направлено 382 дитини.

При цьому в Запорізькій області виділено кошти з обласного бюджету на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до центрів оздоровлення, та супроводжуючих їх осіб.

Як зазначили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Загальні умови для отримання путівок: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; невикористання бюджетних коштів на оздоровлення і відпочинок у поточному році; вікова категорія від 7 до 18 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: