circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-сироти повернулися з перемогою з міжнародного фестивалю

16.02.2018, 10:00

text
Поділитися:

Двоє запорізьких дітей стали фіналістами ХІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні» для талановитих дітей-сиріт, який відбувся в Національній опері України ім. Т.Г.Шевченка у м. Києві, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Проведення мистецького заходу має на меті створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт у соціумі, розвиток їх здібностей і талантів, вибір у подальшому життєвих пріоритетів.

У фестивалі взяли участь 600 дітей, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу з усіх куточків України. І лише 30 найкращих вийшли у фінал конкурсу «Щасливі долоні» в номінаціях «Освіта», «Мистецтво», «Спорт».

Серед них і двоє дітей із Василівського району Запорізької області – Вергун Наталія і Яцковський В’ячеслав, яким по15 років. За свої досягнення з вокалу вони отримали нагороди і подарунки від меценатів та спонсорів проекту «Щасливі долоні».

На сцені Національної опери їм вручали нагороди українські зірки Олександр Пономарьов, Настя Каменських, Євген Хмара. Протягом тижня діти мали можливість спілкуватися на майстер-класах з Григорієм Чапкісом та багатьма видатними зірками сучасності, відвідати басейн, виставки, зустрічі з візажистами, знайомитися з історією столиці.

Своєю перемогою Наталія та В’ячеслав завдячують насамперед своїм опікунам Тетяні Шуткіній (с. Балки) та Ользі Денега (смт. Степногірськ), які замінили їм батьків та створили своїм підопічним усі умови для активного розвитку їх здібностей і талантів.

За інформацією Служби у справах дітей, у Запорізькій області на обліку перебуває 3741 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. З них під опікою громадян знаходиться 2717 дітей, 431 дитина виховується у 214 прийомних сім’ях та 223 – у 33 дитячих будинках сімейного типу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: