circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти заїхали на відпочинок до таборів

12.06.2019, 10:04

text
Поділитися:

На сьогодні Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації коштом обласного бюджету придбано 1653 путівки на суму близько 15 млн грн. Діти вже відправилися на літній відпочинок до таких закладів оздоровлення в області: «Меотида», «Лазурна райдуга», «Факел».

На І зміну до цих закладів направлено 875 дітей пільгових категорій.

Цього року планується забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку 51 тис. дітей пільгових категорій. На проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року з обласного та місцевих бюджетів заплановано виділити близько 58,7 млн грн (у 2018 р. – 55,5 млн грн), з них: з обласного бюджету – 28,7 млн грн; місцевих бюджетів – 30 млн грн.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, наразі відкрито 22 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них розпочали роботу 18, у яких оздоровлюється 4768 дітей. Водночас продовжуються заходи щодо відкриття дитячих оздоровчих закладів, які запланували свою роботу.

Крім цього, в області відкрито 290 пришкільних таборів з денним перебуванням. Протягом літнього періоду 2019 року передбачається функціонування близько 500 таборів на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти для близько 26 тисяч дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: