circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти пільгових категорій відпочивають у «Артеці» та «Молодій гвардії»

09.09.2019, 13:16

text
Поділитися:

Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, триває оздоровча кампанія. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення на оздоровлення та відпочинок дітей до Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Києві, та до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

У цих дитячих центрах розпочалася дев’ята зміна, на яку направлено 61 дитину із Запорізької області. З початку року на відпочинок та оздоровлення вже направлено 683 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

До ДПУ «МДЦ «Артек» направлено 27 дітей пільгових категорій, з них: 19 дітей із багатодітних сімей; одна дитина з малозабезпеченої сім’ї; двоє дітей з інвалідністю; троє дітей учасників АТО; двоє дітей із числа талановитих та обдарованих.

В УДЦ «Молода гвардія» оздоровлюватимуться 34 дитини пільгових категорій, з них: троє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 13 дітей із багатодітних сімей; двоє дітей з малозабезпеченої сім’ї; одна дитина з інвалідністю; четверо дітей, які перебувають на диспансерному обліку; двоє дітей учасників АТО; восьмеро талановитих та обдарованих дітей; двоє дітей-учасників дитячих творчих колективів – переможців різних рівнів конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації нагадують, що для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти в м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: