circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відпочивають у всеукраїнських здравницях

18.11.2019, 11:47

text
Поділитися:

У Міжнародному дитячому центрі «Артек», що на Київщині, та в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) розпочалася 12 зміна. Саме в цих дитячих закладах оздоровлюються та відпочивають запорізькі діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечує організацію направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів.

Так, на 12 зміну направлено 68 дітей із Запорізької області. До МДЦ «Артек» поїхали 36 дітей пільгових категорій, з них: п’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 27 дітей з багатодітних сімей; троє дітей з малозабезпечених сімей та одна дитина з інвалідністю.

До «Молодої гвардії» направлено 32 дитини пільгових категорій, з них: четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 28 дітей з багатодітних сімей.

У Департаменті повідомили, що з початку року за рахунок коштів державного бюджету до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» з області вже направлено 898 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам або іншим законним представникам необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти або звернутися до територіального відділу освіти.

Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: