circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відправилися до оздоровчих таборів

24.10.2019, 12:24

text
Поділитися:

Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, триває оздоровча кампанія. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення на оздоровлення та відпочинок дітей до Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Києві, та до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

У цих закладах розпочалася ХІ зміна, на яку направлено 75 дітей із Запорізької області.

До «Артеку» (з 18.10.2019 по 07.11.2019) направлено 43 дитини пільгових категорій, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – двоє; дітей із багатодітних сімей – 36; дітей із малозабезпечених сімей – троє; талановитих та обдарованих дітей (переможців різних рівнів олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад) – двоє.

У «Молодій гвардії» (з 20.10.2019 по 09.11.2019) відпочинуть 32 дитини пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – четверо; дітей з багатодітних сімей – 24; дітей із малозабезпечених сімей – четверо.

Ці дитячі центри цілорічно приймають дітей на оздоровлення та відпочинок. Загалом у поточному році за рахунок коштів державного бюджету до «Артеку» та «Молодої гвардії» направлено 830 дітей із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту облдержадміністрації, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам або іншим законним представникам необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти або звернутися до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: