circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відправилися на чергову зміну до таборів

13.08.2019, 08:33

text
Поділитися:

Для запорізьких дітей триває оздоровча кампанія. Так, за рахунок бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія», що в Одесі, направлено 78 дітей. Наразі там розпочалася восьма зміна.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, ці дитячі заклади приймають на оздоровлення та відпочинок дітей круглий рік. Туди направляють дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. З початку року за рахунок коштів державного бюджету вже направлено 622 дитини із Запорізької області.

До ДПУ «МДЦ «Артек» на восьму зміну направлено 37 дітей пільгових категорій, з них: двоє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; одна дитина батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; 18 дітей із багатодітних сімей; одна дитина з малозабезпеченої сім’ї; одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа; троє дітей учасників АТО; четверо дітей із числа талановитих та обдарованих; п’ятеро дітей, що перебувають на диспансерному обліку; двоє дітей із числа дітей-членів творчого колективу і спортивних команд.

До УДЦ «Молода гвардія» також відправлено 41 дитину пільгових категорій, з них: двоє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 10 дітей із багатодітних сімей; одна дитина з малозабезпеченої сім’ї; троє дітей з інвалідністю; семеро дітей, які перебувають на диспансерному обліку; одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа; троє дітей учасників АТО; шість талановитих та обдарованих дітей; вісім дітей-учасників дитячих творчих колективів – переможців різних рівнів конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

У Департаменті нагадують, що відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: