circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі діти-пільговики відправилися на оздоровлення

10.12.2019, 12:00

text
Поділитися:

З початку року коштом державного бюджету до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія» направлено 960 дітей із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації зазначили, що робота з направлення дітей на оздоровлення та відпочинок триває впродовж усього року. Зараз у цих дитячих закладах почалася 13 зміна, на яку направлено 62 дитини з області.

До МДЦ «Артек» поїхали 30 дітей пільгових категорій, з них: четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 21 дитина з багатодітних сімей; четверо дітей із малозабезпечених сімей та одна дитина з інвалідністю.

До «Молодої гвардії» направлено 32 дитини, з них: п’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 19 дітей із багатодітних сімей; семеро дітей із малозабезпечених сімей; одна дитина з інвалідністю.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам або іншим законним представникам необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти або звернутися до територіального відділу освіти.

Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: