circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі дитячі табори пройшли атестацію

30.07.2019, 07:29

text
Поділитися:

Фахівці Департаменту соціального захисту облдержадміністрації завершують перевірки на відповідність державним стандартам закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Так, вихідними проведено останню в цьому році державну атестацію дитячих закладів.

Цього разу атестаційна комісія перевірила дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний», який розташовано в Якимівському районі.

У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова та члени атестаційної комісії.

Після перевірки Світлана Абдурахманова наголосила, що основний критерій оцінки діяльності закладів – це якість надання послуг та безпека дітей, тому в цьому році атестація проводиться більш жорстко за всіма необхідними параметрами.

За результатами перевірки директору дитячого закладу оздоровлення та відпочинку було вказано на виявлені недоліки та надано рекомендації щодо їх усунення.

Нагадаємо, в цьому році проведено державну атестацію 11 дитячих закладів, а саме: у Якимівському районі – «Вогник», «Салют», «Зміна», «Сіверянин», «Лазурні далі», «Сонячний»; у м. Бердянськ – «Мрія», «Райський куточок», «Червона гвоздика»; у м. Приморськ – «Прометей»; у м. Запоріжжя – «Супутник».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: