circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі дитячі здравниці чекає перевірка

16.03.2018, 13:15

text
Поділитися:

Хоча до початку літньої оздоровчої кампанії ще далеко, Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області розпочало підготовчу роботу. З цього приводу проведено семінар-нараду для керівників районних та міських управлінь Держпродспоживслужби, спеціалістів регіональної лабораторії ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та фітосанітарної безпеки, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Фахівцям представлено детальний аналіз лабораторних досліджень для потреб державного нагляду за 2017 рік. Так, у минулому році моніторингом було охоплено дитячі заклади різних типів та підпорядкування, зокрема 290 дошкільних, 344 загальноосвітніх, 18 закладів інтернатного типу, дев’ять закладів професійно-технічної освіти, в яких проведено 24177 лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань. За результатами виявлено 543 невідповідності нормативним вимогам законодавства, що становить 2,2%. Найбільший показник нестандартних проб було зафіксовано у воді питній за фізико-хімічними показниками (10,3%) та воді питній за бактеріологічними показниками (3,3%), 1,2% бактеріально забруднених харчових продуктів.

Спеціалісти обмінялися досвідом роботи щодо покращення ефективності заходів державного нагляду та контролю для забезпечення епідемічного, епізоотичного та фітосанітарного благополуччя області.

Наразі розпочинається підготовча робота до проведення планових перевірок дитячих оздоровчих закладів напередодні літньої кампанії-2018, яка традиційно триватиме з травня до вересня. Відповідні служби формують перелік дошкільних, шкільних закладів та таборів, які цього року прийматимуть дітей на літній відпочинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: