circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі дитячі здравниці готові до прийому відпочивальників

07.06.2018, 10:15

text
Поділитися:

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Запорізької області відкрили літній сезон. За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року на оздоровлення дітей передбачено кошти в сумі 132 млн. грн., зокрема з обласного бюджету – близько 30 млн. грн.; місцевих бюджетів – майже 24 млн. грн.; позабюджетні надходження – 78 млн. грн.

Перед початком оздоровчої кампанії представниками обласного та місцевих оперативних штабів здійснено моніторингові обстеження дитячих таборів «Салют», «Ім. Гагаріна», «Меотида» Приморського району, а також дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Лазурний», «Райський куточок», «Червона гвоздика», «Аіст», «Факел – 1», «Факел-2», розташованих на території м. Бердянськ.

До моніторингових обстежень долучилися представники Міністерства соціальної політики України та Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації. У ході перевірок були проведені засідання оперативних місцевих штабів у Бердянській та Приморській міських радах, де були надані рекомендації щодо проведення заходів оздоровчої кампанії влітку 2018 року в Запорізькій області відповідальним за питання організації оздоровлення дітей працівникам.

Зазначимо, що у Запорізькій області коштом усіх джерел фінансування в цьому році планується оздоровити не менше 138 тисяч дітей шкільного віку, що становить 82,5% від їх загальної чисельності. Загалом упродовж оздоровчої кампанії планують свою роботу 34 позаміських дитячих заклади оздоровлення та відпочинку в області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: