circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі дитячі табори проходять дистанційну верифікацію

14.04.2020, 09:05

text
Поділитися:

Відбулося шосте дистанційне засідання Комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей у Запорізькій області. За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА, дитячими закладами оздоровлення та відпочинку було подано 4 заяви та відповідні документи на верифікацію.

За результатами розгляду матеріалів Комісією було прийнято рішення щодо верифікації 2 закладів, які розташовані в м. Приморськ – ДЗОВ «Меотіда», ДЗОВ «Ювілейний» та 1 закладу в м. Бердянськ — ДЗОВ «Аіст». Один ДЗОВ не пройшов верифікацію, оскільки не в повному обсязі подав відомості про майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку.

Станом на 10.04.2020 у Державному реєстрі майнових об’єктів зареєстровано 24 дитячих заклади оздоровлення та відпочинку у Запорізькій області, із них 15 верифіковано.

Нагадуємо, з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році запрацював новий Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, що прийшов на зміну попередньому Державному реєстру оздоровлення та відпочинку.

Інформацію щодо переліку документів, які дитячому закладу оздоровлення та відпочинку необхідно надати на розгляд Комісії, можна переглянути на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації в рубриці «Оздоровлення та відпочинок дітей».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: