+3°

Запорізькі дзюдоїсти та боксерки успішно виступили на чемпіонатах України

20.09.2021, 08:27

Цих вихідних запорізькі спортсмени здобули низку нагород всеукраїнського рівня.

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 23-х років. Дві медалі здобули запорізьку прописку. У ваговій категорії до 100 кілограмів бронзову медаль здобув Данило Гололобов. У надважкій вазі – 100+ срібло везе додому Сергій Ковбасюк.

Протягом 5 днів у Запоріжжі, у спортивно-готельному комплексі «Санрайз-Парк» проходив чемпіонат України з боксу серед жінок. У змаганнях взяли участь 75 спортсменок з усіх регіонів України. Цей старт був відбором до національної збірної, яка візьме участь у чемпіонаті світу. У ваговій категорії до 50 кілограмів чемпіонкою стала запоріжанка Ольга Шалімова. У фіналі вона перемогла спортсменку з Івано-Франківська Ярославу Маринчук. У загальному заліку збірна Запорізької області посіла 6-те командне місце.

У чемпіонаті України з футболу відбулись матчі 9-го туру. Запорізький «Металург» на своєму полі приймав футбольний клуб «Суми». Рахунок матчу – 5:0 на користь господарів поля. Дубль оформив Олексій Сидоров. Завдяки цій перемозі «Металург» закріпився на першій сходинці таблиці групи Б.

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» провів контрольний спаринг перед стартом чемпіонату Суперліги. У Дніпрі команда Станіслава Овдєєнка зустрілася з чинним володарем Кубка України – київським «Будівельником». Матч проходив у закритому режимі – без трансляції та ведення протоколу. Поєдинок закінчився з рахунком 109:97 на користь столичного колективу.