circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі фермери збільшують поголів’я великої рогатої худоби

27.12.2018, 13:26

text
Поділитися:

У Запорізькій області завершується дія Програми розвитку галузі молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських кооперативах на 2014-2018 роки. З метою підтримки тваринництва нею передбачено щорічне виділення коштів із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1 млн. грн. із розрахунку 5 тис. грн. за кожну прирощену голову дійного стада корів.

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації підбито підсумки виконання завдань цієї програми. За словами фахівців, про ефективність дії програми свідчить те, що з кожним роком збільшується виробництво молока, нарощується поголів’я великої рогатої худоби та зростає продуктивність дійної череди корів.

Так, цього року виробництво молока склало 34,3 тис. тонн, що на 400 тонн більше рівня минулого року (101,2 %) , зросла продуктивність корів на 125 кг і склала 4900 кг на одну корову (103%).

У виконанні заходів та завдань програми взяли участь такі сільськогосподарські підприємства: ПСП «Приморський» Приморського району, ПрАТ «Молочанське МРПП» Токмацького району, СФГ «Нива» Запорізького району, ПрАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району, ТОВ «Татекс СПФ» Оріхівського району, СВК «Росія» Великобілозерського району та ПП «СП Гуляйпільське».

Цим господарствам нараховано та виплачено 2,92 млн. грн., у тому числі в поточному році – 290 тис. гривень.

Як зазначив директор Департаменту Андрій Поляков, стабілізація та подальший розвиток галузі молочного скотарства є перспективним напрямком економічного розвитку регіону, що дає можливість створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів та відповідно покращення благополуччя та підняття життєвого рівня сільського населення області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: