circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі газовики продемонстрували професійну майстерність

22.08.2019, 20:18

text
Поділитися:

Складна робота газовиків вимагає не абияких навичок та знань. Щодня вони забезпечують постачання блакитного палива більш ніж півмільйону запоріжців та кільком тисячам підприємств. Аби швидко локалізувати газову проблему бригади повинні швидко та злагоджено реагувати на аварію. Такі навички можна отримати не лише на робочому місці. Це аварійники вкотре довели на спеціалізованих змаганнях.

Організатор змагань Сергій Компанійчук впевнений, конкурс – дуже потрібна справа, тому що з кожним роком бачимо, як покращується професіоналізм працівників. Організатори бажають довести, що у такий важкий час проводять змагання, покращують професійну майстерність газовиків, для того, щоб безпечно і безаварійно подати газ споживачам.

Упродовж трьох днів на Всеукраїнських змаганнях у місті Ромни бригади аварійно-диспечерських служб Східного регіону довели – свою роботи вони знають як ніхто інший. Демонстрували навички з гасіння умовної пожежі, накладання бандажу, пошуку місця витоку блакитного палива з підземних та наземних газопроводів. Капітан команди “Запоріжгаз” Максим Біленко переконаний, участь у таких конкурсах – дуже корисна для всіх учасників, слюсарів, майстрів. Всі дізнаються щось нове, визначають свої мінуси та недоліки, розпочинають роботу над помилками, аби надалі не допускати їх у справжній роботі.

Всеукраїнський огляд-конкурс “Наша майстерність – ваша безпека” проходить вже третій рік поспіль. Назва змагання говорить сама за себе. Максим Біленко каже, від роботи газовиків у багатьох ситуації залежить життя людей, тому такі змагання допомагають виправляти помилки, і спеціалісти виходять на новий рівень.

У змаганнях взяли участь 22 бригади, у кожній по п’ять учасників: майстер, два слюсарі, диспетчер та водій. Оцінювали майстерність виконання завдань кваліфіковані судді. Кажуть, особливу увагу звертали на оперативність та правильність виконання кожного етапу.

Кожна бригада продемонструвала свої командні навички та вміння виконувати непросту роботу. У трійку лідерів увійшли і представники “Запоріжгазу”. Вони посіли почесне друге місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: