circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі гімнастки готуються до Чемпіонату світу

06.06.2018, 18:03

text
Поділитися:

Завжди у формі. Запорізька команда з естетичної гімнастики «ВІВЕНД» активно готується до Чемпіонату світу, котрий відбудеться в Будапешті.


Гімнастки тренуються, щоб захистити честь України на Чемпіонаті Світу з естетичної гімнастики. Нашим дівчатам складуть конкуренцію 50 команд з 22-х країн. Зараз головним пріоритетом гімнасток є щоденні тренування, праця над постановкою номера, хореографія та відпрацювання складних елементів. Нещодавно команда «VIVEND» виступала на Чемпіонаті Європи за програмою майстрів спорту. Вийшовши у фінал, наші гімнастки посіли 10-те місце. Головна тренерка Валентина Глухих каже – на Чемпіонаті Світу хотілось би повторити досягнення.

Запорука успіху – це єдність та командний дух. В цьому певна і капітан команди «VIVEND» – Мирослава Волчанська. Бути у спортивному тонусі та гарному настрої дівчатам допомагає спортивний психотерапевт – Сергій Єфименко. Він підтримує психологічну складову команди у найкращій формі.

Показовий номер складається з трьох частин – зав’язка, кульмінація й розв’язка. Попрацювавши над недоліками, дівчата готові показати все на що здатні на Чемпіонаті Світу.

Два з половиною місяці у «VIVEND» тренується гімнастка Мілена Павловська. Каже — у команді її прийняли тепло. Раніше займалась художньою гімнастикою, проте після травми вимушена була перейти в естетичну. Світова першість триватиме з 7 по 11 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: