+3°

+3°

Запорізькі гімнастки розповіли про плани на 2019 рік

10.01.2019, 18:47

Грація, краса та витонченість. Саме такою є художня гімнастика як вид спорту. Протягом 2018 року вихованки Запорізької ДЮСШ № 5 показали гарний результат. Безліч нагород всеукраїнських та міжнародних турнірах, третє місце у командному заліку Кубку України, і це ще далеко не все.

Задля вдалого виступу плідно працюють над вдосконаленням нових елементів спортсменки ДЮСШ 5. Відшліфовують технічні моменти й відпрацьовують складнощі власного номеру. Наступний рік стане більш продуктивним, каже Алла Воробйова, бо проаналізувавши виступи гімнасток і їх помилки, зроблять усе, щоб сам номер був ще досконалішим. Слід зазначити, що у Запоріжжі було безліч всеукраїнських турнірів та змагань, які більш популяризували цей спорт й довели, що наше місто – спортивна колиска.

Цілеспрямованість та спортивний характер – такі якості притаманні гімнастці Дар’ї Легкій. Попри складну травму продовжувала тренуватися й виступати на різних змаганнях, показуючи гарний результат й бажання перемагати. Так у 2018-му році на чемпіонаті області посіла перше місце за програмою майстрів спорту, а на 5-му міжнародному турнірі «Вінтер стар», що відбувся в Одесі, здобула “бронзу”. У майбутньому мріє стати хореографом –постановником.

Дивувати та перемагати – такий девіз на цей рік у гімнастки Аліни Євстігнеєвої. Зараз дівчина відпрацьовує нову програму, де ускладнились елементи, ризики та майстерність. Побувала на багатьох турнірах, де входила у трійку кращих. Цього року планує планку досягнень підвищити. Головне у гімнастиці, вважає Аліна, – це підтримка близьких тобі людей. Наразі у спортсменок триває активна підготовка до чемпіонату області та всеукраїнських турнірів.