+3°

+3°

Запорізькі гімнастки увійшли до трійки лідерів на чемпіонаті України

23.11.2018, 22:05

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики. Команда запорізької ДЮСШ №5 увійшла до трійки кращих. Конкуренцію запорізьким дівчатам склали спортсменки із Харкова, Києва та Дніпра.

За нагороди змагань боролися 34 команди з усієї України. Наші гімнастки виступали у віковій категорії 2003-2005 роки, за програмою кандидатів у майстри спорту, чудово і гармонійно продемонструвавши запальний номер зі стрічками.

Ще одну бронзу здобули гімнастки у віковій групі 2008 року народження. Виступали без предметів. У складі команди – сестри Крупницькі. Гімнастикою займаються понад 6 років, мають багато нагород, і головне – бажання далі підкорювати нові висоти. На чемпіонаті дуже вразив дівчат виступ збірної України. Деякі із елементів планують вивчити.

Наступним відповідальним стартом для запоріжанок стане міжнародний турнір «Золота осінь». Одна з тих, хто готується до нього – Поліна Хоменко. Зараз відпрацьовує техніку і граційність свого номера. Своїм видом спорту займається 2 роки і вже перемогла на турнірах у Мелітополі і Харкові. Але поїздки, поки що, у дівчини викликають певні складнощі. Міжнародний турнір «Золота осінь» відбудеться з 23 по 25 листопада у Рівному.