circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі господарства отримують компенсації за вирощування худоби

02.07.2018, 11:51

text
Поділитися:

Запорізькі селяни отримали перші додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Так, Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснено перерахунок коштів фізичним особам, що подали документи до органів місцевого самоврядування за вирощування молодняка великої рогатої худоби, у розмірі 365,0 тис. гривень.

Найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Веселівського, Оріхівського, Мелітопольського, Приморського та Бердянського районів.

Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрій Поляков зазначає, часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби сприяє стабілізації життєвого рівня сільського населення області та позитивно вплине на збільшення виробництва яловичини в регіоні.

Наразі в органах місцевого самоврядування продовжується робота з прийому документів від фізичних осіб на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Документи приймаються до 01 вересня і до 01 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Нагадаємо, дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у таких розмірах:

за період утримання молодняка віком від 01 до 05 місяців — 300 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 05 до 09 місяців — 700 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 09 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Зазначимо, на підтримку та розвиток галузі тваринництва у поточному році Урядом передбачено виділення 4,0 млрд. гривень, у тому числі 700,0 млн. гривень на спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Крім того, Міністерством аграрної політики та продовольства України 23 сільськогосподарських підприємства області отримали кошти спеціальної бюджетної дотації у розмірі понад 4,0 млн. гривень за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: