circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі громади отримають субвенції на розвиток інфраструктури

25.02.2019, 09:54

text
Поділитися:

Для фахівців громад, пов’язаних з написанням проектів місцевого/регіонального розвитку, використанням коштів інфраструктурної субвенції та залученням коштів міжнародної технічної допомоги в розвиткові проекти громад відбувся семінар «Планування соціально-економічного розвитку в ОТГ через підготовку проектних заявок та управління проектами».

Семінар був присвячений розгляду актуальних питань підготовки проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Як зазначила керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, на сьогодні одним з актуальних завдань, які стоять перед громадами, є проведення підготовчої роботи щодо освоєння інфраструктурної субвенції у 2019 році. Це в першу чергу плани соціально-економічного розвитку територіальних громад та сформовані переліки проектів.

Посадовець акцентувала увагу на важливість планування розвитку громад за всіма пріоритетними напрямами. Важливо, щоб у першу чергу були реалізовані коштом субвенції саме ті проекти, які передбачені планами перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. При цьому обласна державна адміністрація готова надавати підтримку та супровід громадам з питань підготовки проектних заявок та освоєння інфраструктурної субвенції.

В ході семінару радниця з питань регіонального розвитку Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування Ксенія Божкова ознайомила учасників семінару з порядком надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, підготовки та заповнення проектних заявок, затвердження та впровадження проектів, основними напрямами, на які можуть спрямовуватись кошти субвенції та умовами її надання.

Заступник начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олеся Пасько детально висвітлила питання особливостей заповнення проектної заявки та зупинилася на найпоширеніших помилках та труднощах, які виникали у громад під час освоєння коштів субвенції в минулі роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: