circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі громади претендують на фінансування проектів регіонального розвитку

15.12.2017, 13:28

text
Поділитися:

Під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе відбулася відео-нарада в режимі on-line з актуальних питань галузі. Від Запорізької області у відео-нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Учасники заходу розглянули широкий спектр питань, а саме: результати перевірок стану підготовки навчальних закладів до 2017/2018 навчального року, здійснених обласними державними адміністраціями; стан реалізації інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку в 2017 році та пришвидшення направлення до Мінрегіону переліків проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році; стан реалізації та погодження переліків проектів, які можуть реалізуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ; забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури; заходи щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Учасників наради було поінформовано, що в 2018 році держава додатково надасть кошти місцевим бюджетам: на проекти, які будуть реалізовуватись за рахунок державного фонду регіонального розвитку, – 6 млрд. грн., державну субвенцію на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 1,9 млрд. грн., на реалізацію проектів по ЦНАПах – 2 млрд. грн.

Лев Парцхаладзе звернув увагу представників облдержадміністрацій на необхідності затвердження всіх переліків проектів ДФРР на комісіях протягом січня-лютого наступного року, щоб встигнути їх реалізувати.

Крім цього, заступник Міністра окреслив пріоритетні напрямки Мінрегіону щодо реалізації проектів у новому році. Це ті, які стосуються створення нового освітнього простору, центрів безпеки та центрів надання адміністративних послуг. Урядовець особливо наголосив на важливості відповідності приміщень таких центрів сучасним європейським стандартам.

За результатами наради заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе надав доручення облдержадміністраціям по кожному з розглянутих питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: