circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі громади створюють пожежні частини

04.04.2018, 13:14

text
Поділитися:

У Запорізькій області активно розгортається процес формування та укомплектування місцевих пожежних команд. Наразі створено 23 місцеві пожежні підрозділи, 14 із яких уже укомплектовано технікою та включено до планів залучення сил і засобів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Минулого року розпочав роботу пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони у с. Широке Веселівської селищної громади. В 2018 році на території Веселівської громади в с. Мала Михайлівка планує розпочати роботу ще один підрозділ.

Берестівською сільською радою придбано два пожежних автомобілі, на які було виділено субвенцію з державного бюджету. Одним із цих автомобілів укомплектовано створений у 2017 році підрозділ місцевої пожежної охорони в с. Миколаївка, а другим замінено пожежний автомобіль в існуючому підрозділі місцевої пожежної охорони в с. Берестове. Загалом на утримання цих двох підрозділів Берестівською сільською радою на 2018 рік передбачено 840 тис. грн.

Рішення про створення місцевої пожежної охорони також прийнято Ботієвською сільською радою, яка вже придбала пожежний автомобіль вартістю 1 млн. 200 тис. грн.

Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області проводиться робота і на територіях, де ще не створено громади. Так, у с. Михайлівка Вільнянського району відновлено роботу підрозділу місцевої пожежної охорони, який був створений ще в 2000 році, але з 2010 року не функціонував у зв’язку з відсутністю фінансування. Утримання цього підрозділу здійснюється за рахунок бюджетів двох сільських рад – Михайлівської та Люцернянської.

Для підготовки персоналу існуючих та новостворених місцевих та добровільних пожежних команд у навчальному пункті аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області організовано проведення навчання за відповідною програмою.

Робота по створенню підрозділів місцевої пожежної охорони у Запорізькій області триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: